Aracınızın kullanım ömrünü uzatın

Aracınızın kullanım ömrünü uzatın

Şu ana kadar duyduğunuz tüm seramik kaplamaları unutun. Neden mi?

Dünya’nın ilk ve tek TÜV sertifikası almaya uygun görülen AUTOTRIZ araç seramik kaplama ürünleriyle tanıştırmak istiyoruz.

Aracınız günden güne maddi değer kaybetmektedir. AUTOTRIZ olarak araçlarınızın değerini daha fazla arttırmak için sizi yeni nesil ürünlerimiz olan nano seramik kaplama’nın tanıtımını yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Gelişmiş Nano seramik teknolojisi sayesinde AUTOTRIZ 3D Matrix Seramik Kaplama, çeşitli kimyasallara karşı çok dayanıklı olan Nano seramik bileşenler ile boya yüzeyi arasında yenilikçi bir formülasyon sistemi ile üretilmiştir.

AUTOTRIZ, seramik kaplama ile boya arasında daha güçlü bir bağ oluşturmayı sağlamak için özel Hızlandırıcı kullanır. Hızlandırıcı, Nano seramik bileşenlerini yüzeye derin parlaklık ve pürüzsüzlük kazandıran ve AUTOTRIZ 3D Matrix Teknolojisinin %100’ünü kolaylaştıran boyalı yüzeye güçlü bir şekilde yapıştıran benzersiz bir hibrid yapısına sahiptir. Dolayısıyla, boyalı yüzeyin ultraviyole ışınları, asit yağmuru, çevresel faktörler, endüstriyel atıklar, kimyasallar gibi diğer elementlerden uzun süre korunmasını sağlar.

AUTOTRIZ bayilerinde profesyonel ekip çalışması ile uygulanan hizmetlerimiz, özellikle aracınızın dış kaporta aksamını değil aracın tamamını (iç aksamlardan jantlara kadar) garanti kapsamında uygulamaları mevcuttur.
Dış boya aksam korumamız ile aracınızdaki dış etkenlerden tamamen koruma altına alarak asit yağmurlarından çevresel faktörlerden endüstriyel atıklar kimyasal bileşenler vb. bir çok etkenlerden aracınızı 5 sene garantili hizmetimiz olan 3d matrix seramik kaplama ile koruma altına almanız hem sizin hemde aracınızın yararına olacaktır.

İç aksam koruma olarak; tabandan başlayıp konsola, konsoldan başlayıp tavana kadar ve en ince ayrıntılarına kadar koruma altına aldığımız özel bir sistemdir. Araçlarda bulunan orijinal koltuk görüntüsünü kılıf ile kapatmak yerine kendi orijinal haliyle AUTOTRIZ Kumaş Döşeme Seramik Kaplama ile garantili bir şekilde koruma altına alarak özellikle çocuklarınız için arka koltuktaki yiyecek ve içeceklerin dökülmesinde koltuktaki kir leke oluşumunu kökten ortadan kaldırıyoruz.

İç aksam korumada özellikle deri döşemeli araçlarınız için kirlenme ve yıpranma oranı yüksek olduğu için AUTOTRIZ Deri Sermik Kaplama ile En gelişmiş akrilik lateks emülsiyonu ile formüle edilen, yağsız bir tabaka oluşturan üstün Alman nano teknolojise sahip Deri döşeme seramik kaplama Yiyecek ve içeceklerin kalıcı lekelenmesine karşı koruma sağlar. Orijinal doğal deri görünümünü uzun zaman boyunca korur.

AUTOTRIZ aracınızın camlarını da koruma altına alıyor.

Cam Seramik Kaplama ile özellikle yağmurlu havalarda mükemmel bir sonuç ile karşılasacağınız ve gece sürüşleriniz de karşıdan gelen aracın far yanmasını minimuma düşüren ve sürüş konforunuzu bozmayacak şekilde tasarlanan araca uygulandıktan sonra silecek kolunu unutturacağımız bir sistemdir.

Türkiye çapında yaygın bayi ağımız ile tüm uygulamalarımız garanti kapsamında olup, aracınıza özel fiyat teklifleri için lütfen en yakın AUTOTRIZ bayisini ziyaret edin.

 

#güvenliktesadüfdeğildir

 

ÖNERİLEN SAYFA

automechanika istanbul 2017

Automechanika İstanbul 2017

Dünyanın en büyük 3. Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı; Automechanika İstanbul 6-9 Nisan 2017’de Kapılarını tüm …