seramik kaplama distribütörlük

Distribütörlük

AUTOTRIZ, Dünyanın en gelişmiş oto bakım ve koruma ürünleri için yeni küresel iş ortakları arıyor. Türkiye bölgelerinde yetkili distribütörlük veya komşu ülkelerde faaliyet gösterecek yeni iş ortakları arıyoruz. AUTOTRIZ distribütörü olduğunuzda, diğer firmalardan benzersiz olarak, özel bir ortaklık sistemine girmiş olursunuz. Distribütörlerimizin uzun vadeli başarısını sürdürmek için yerel pazarlardaki uzmanlar olduğunu kabul ederken, bağlı ilişkilere inanıyor ve gerçek zamanlı stratejik destek sağlıyoruz.

Distribütörlük Avantajları

  • AUTOTRIZ ürünlerinin dağıtımına ve bağlı olduğu konumda yeni şube açma yetkisine sahip olur.
  • Tüm AUTOTRIZ ürünlerinde toptan alış (indirim) fiyatlandırmasına sahip olur.
  • Şirketiniz; www.seramikaplama.com ve www.auto-triz.com adresinde distribütörler sayfalarında listelenecektir.
  • Tüm dijital pazarlama materyallerine, ürün broşürlerine, ürün veri sayfalarına, güvenlik veri sayfalarına, uygulama talimatlarına, bağımsız laboratuvar test raporlarına, eğitim olanaklarına, yurtdışı seyahat imkanlarına, herşeyden önemlisi uluslararası bir markanın değerine sahip olabilirsiniz.
  • Bağlı olduğunuz bölgede, tek yetkilimiz siz olacaksınız.
  • Pazarlama desteği, pazarlama stratejimizi, sosyal ağ stratejimizi, başarılı pazarlama uygulamalarımızı ortaklarımız arasında paylaşıyoruz ve özel pazarlama ve BT yaratıcı ekibimizden gerekli pazarlama desteğini sağlıyoruz.

Gereksinimler

Otomotiv sektöründe gerekli bilgiye sahip olmasanız bile, yetkililerimiz tüm; satış, pazarlama, bayi kurulum, ürün pazarlama, eğitim, marka bilinirliği gibi vb. birçok konuda eğitim çalışmalarını sizinle paylaşmaktadırlar.

Sonraki süreçte de, hem Autotriz fabrika personelleri hemde Autoreiz Türkiye personelleri tıpkı sizin kadronuzdaymış gibi çalışmalarına devam ederek bölgenizden gelebilecek tüm yatırımcı ve müşteri taleplerinde sizi desteklemektedir.

Distribütörlük Başvurusu

Bu büyük ailenin içine sizde katılın. Hem bugün için büyük bir yatırıma çok ekonomik koşullarda sahip olun hemde sonraki süreçte devamlı bir karlılık ile iş hacminizi büyütün.

Başvuru Yap