Nano Polisher Kit

Dünya’nın En Gelişmiş Mini Polisaj Makinesi

AUTOTRIZ Nano Polisher Kit harika bir buluş ve mükemmel bir teknolojidir. Günümüzde araçlarda kullanılan polisaj makineleri arasında benzersiz bir yere sahiptir. Mini boyutu ve çok yönlü uygulama işlevi ile benzersiz bir deneyime hazır olun.

Profesyonel uygulamacılar için tasarlanmış bu ürün ile; ızgaralar, kapı kolları, amblemler, cam çizikleri, nikelaj aksamlar, iç konsol panelleri, jantlar, farlar, sis farları, stop farları, hassas noktalar gibi vb. alanlarda hiçbir polisaj makinesinin yapamayacağı zor noktalara ulaşmak ve mükemmel car care deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

Birbirinden farklı çeşitli mini bileşenleri ile, “çizik giderme, parlatma, koruma” işini yapmanızda size en büyük yardımcı olur. Çeşitli bileşenleri ve kullanım alanlarını tanıdıkça, AUTOTRIZ Nano Polisher Kit’in ne kadar çok yönlü olduğunu öğreneceksiniz. Cesaret edip, uygulama yapmaya korktuğunuz alanlara rahatlıkla erişebilirsiniz.

Evrensel çok kilitli kilit mekanizması, değiştirilen bileşenler için çıkış milinin kilitlenmesini kolaylaştırır. AUTOTRIZ Nano Polisher Kit’in kolaylıkla yapabileceği birçok uygulamayı takdir edeceksiniz.

Kazancınızı Arttırın

Artık sadece araçların dış kaporta boya yüzeyine işlem yapmak zorunda değilsiniz. Hassas ve sıkıntılı alanlara rahatlıkla erişerek müşterilerinizin araçlarına; eşsiz bir temizlik, bakım, koruma ve parlaklık sağlayabilirsiniz.

AUTOTRIZ Nano Polisher Kit’in asıl sırrı; kompakt boyutları, çok çeşitli özel bileşenleri ve ek parçaları ile AUTOTRIZ Nano Polisher Kit’i diğer polisaj makinelerinden farklı kılan ana özelliktir.

AUTOTRIZ Nano Polisher Kit, optimum hız kontrolü ve tork gücü için herhangi bir polisaj makinesinden yardım alarak rahatlıkla çalışır.

AUTOTRIZ Nano Polisher Kit, her marka; pasta, cila, boya koruma, çizik giderme vb. kimyevi ürünler ile rahatlıkla çalışır.

Car Care Uzmanları / İşletmeleri

Profesyonel araç temizlik ekipmanlarınızın içerisine bu eşsiz aracı ekleyin! Hem kazancınızı kat be kat arttırın, hem de namınızı dilden dile dolaştırın.

Örnek Videolar

Kutu İçeriği

 • 1 x Parlatıcı Adaptör
 • 1 x Esnek Genişletici
 • 1 x 23 mm Destek Plakası
 • 3 x 23mm Sünger Parlatma Pedi
 • 3 x 23 Sünger Final Pedi
 • 1 x 15 mm Destek Plakası
 • 3 x 15mm Sünger Parlatma Pedi
 • 3 x 15mm Sünger Final Pedi
 • 2 x Yün Kesme Pedi
 • 2 x Yumuşak Peluş Yün Pedi
 • 1 x 23mm Yün Keçesi
 • 1 x 15mm Yün Keçesi
 • 2 x Koni Şekilli Sünger
 • 2 x Yuvarlak Şekilli Sünger
 • 1 x Mini Anahtar
 • 1 x Allen Anahtarı

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün ne ile çalışıyor / besleniyor?

Herhangi bir polisaj makinesine entegre olarak çalışmaktadır. Kendine ait elektrik bağlantısı yoktur.

 • M14(mm) veya M16(mm) nedir?

Polisaj makinenizin diş boyutu / çapıdır. Cetvel kullanarak polisaj makinenizin diş / vida kafasını ölçebilirsiniz. (M16 çap kullanan muhtemel ülkeler listesi: ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Japonya, Tayvan’dır.) Bu ölçü Türkiye’de kullanılmakta olan cihazlarda genellikle 14mm’dir. Ama siz yinede mutlaka kontrol ediniz.

 • Parlatıcı adaptörü polisaj makinesine nasıl bağlarım?

Autotriz nano polisher kit ile polisaj makinenizi birbirine bağlayan esnek genişletici hortumu ile birlikte verilir.

 • Cihaz neden dönmüyor?

Muhtemelen düzgün sıkıştırılmamıştır. Lütfen verilen mini anahtarı ve videoda gösterildiği gibi sıkıştırmak için 18 mm’lik veya ayarlanabilir bir anahtar kullanın.

Ürün Fiyatı

Nano Polisher Kit, Autotriz Türkiye güvencesi ile lansman tanıtımına özel fiyatıyla; sadece 155 Euro + KDV.

Üstelik kredi kartı ile ödemelerde; 12 taksit imkanı ile.

Sipariş / Ödeme

Banka Havalesi

 • Kuveyttürk Bankası – Tavukçuyolu Şubesi
 • Carismax Oto. San. ve Tic. A.Ş.
 • TR97 0020 5000 0940 3620 1000 01

Yedek Parça

Nano Polisher Kit yedek parça ürünlerini tedarik etmek için tıklayınız.

Fatura / Sevkiyat

Banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra Nano Polisher Kit, Mng Kargo güvencesi ile tarafınıza sevk edilecektir. Tarafımıza ileteceğiniz Şahıs / Kurum bilgilerinize göre fatura kesilerek ürün ile birlikte sevk edilecektir.

Bilgilendirme

 • Hakkımızda
 • Gizlilik Politikası
 • Teslimat ve İade
 • Mesafeli Satış Sözleşmesi
Autotriz Türkiye markası, AUTOTRIZ WORLDWIDE markasının Türkiye yetkili distribütörüdür.
Değerli Kullanıcı, Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Autotriz Türkiye sizin özel bilgilerinizin korunması konusunu ciddiye almakta ve internet sitemizi ziyaretinizde kendinizi güvende hissetmenizi istemektedir. Kişisel bilgilerinizin işlenmesinde özel alanınızın korunması, iş süreçlerimizde dikkate alınan ve önemle üzerinde durulan bir konudur. Kişisel verileriniz ve bunların kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen web sitemizi kapsamlı bir şekilde inceleyiniz.
Ortalama gönderim süresi ürüne göre değişmektedir. Stoklarımızda bulunan ürünler gün içinde kargoya verilip kargo süresine bağlı olarak 1-7 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir, – Stoğumuz da olmayan ürünler ise ortalama 2-3 iş gününde kargoya verilir, nadiren de olsa tedarik-imalat ve ithalat sürecine bağlı gecikmeler yaşanabilir, bu konuyla ilgili siparişinizi izleyen en geç 2 gün içinde tarafınıza bilgi verilecektir, – Sadece sipariş üzerine üretilen yada ithal edilen ürünlerin teslim süresi daha uzun olabilir, bu tür durumlarda da mutlaka tarafınıza bilgi verilecektir. – DİKKAT ! Teslimat aşamasında müşterinin kargo firması ile birlikte ürünü mutlaka açıp gerekli kontrolleri yapması, problem olması durumunda kargo firması tarafından tutanak tutulması gerekmektedir. Kutunun ezik, ıslak veya yamuk olmamasına lütfen dikkat ediniz ! İade ya da Değişim için ürünün orijinal ambalajında ve korunaklı olarak yollanması gereklidir. Doğrudan kutu üzerine etiket, bant vs. yapıştırılmış veya açılarak kullanılmış ürünlerin iadesi ya da değişimi kabul edilmeyecektir.

MADDE 1 – TARAFLAR

SATICI BİLGİLERİ
Ünvanı: Carismax Oto. San. ve Tic. A.Ş.
Adresi: Umut Sk. No:7/B Acıbadem Kadıköy İstanbul
Telefon: 0850 532 37 42
Eposta : info@seramikaplama.com

ALICI BİLGİLERİ
Ad Soyad / Ünvan:
TC Kimlik Numarası:
Adres :
Telefon :
E-posta:

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesinin (bundan böyle kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır) konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait www.seramikaplama.com internet sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, sözleşmenin 1.3 ve 1.4. maddelerinde içeriği ve satış fiyatı belirtilen ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
ALICI, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünü sipariş verdiğini, işbu Sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.seramikaplama.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu Sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu Sözleşme’nin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
Ürünün cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi ve tüm vergiler dahil satış bedeli www.seramikaplama.com adlı web sitesindeki ürünün tanıtım sayfasında yer alan bilgilerde ve işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçası sayılan faturada belirtildiği gibidir. SATICI teknik nedenlerden kaynaklanan fiyat güncelleme hatalarından sorumlu değildir. Ön bilgilendirme ve işbu Sözleşme hükümleri ALICI’nın SATICI’ya bildirdiği elektronik posta adresine gönderilmekte, anılan elektronik postada siparişin alındığı teyidi ile birlikte sipariş özeti de ayrıca yer almaktadır.

MADDE 3 – ÜRÜN BEDELİNİN ÖDENMESİ

3.1. ALICI’nın kredi kartı ile ödemede bulunabilmesi için kredi kartı bilgilerini tam ve eksiksiz olarak ilgili bölümde doldurması gerekmektedir.
3.2. Kredi kartı ile tek çekimde ödemede bulunulabileceği gibi, kampanyalar kapsamında belirlenebilecek sayıda takside bölünmek suretiyle vadeli ödeme de yapılabilir. Taksitlendirme işlemlerinde, ALICI ile Banka arasında imzalanmış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Banka, kampanyalar düzenleyerek ALICI’nın seçtiği taksit adedinin daha üzerinde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit erteleme gibi hizmetler sunabilir. Bu tür kampanyalar Banka’nın inisiyatifindedir.
3.3. Vadeli satışların sadece Banka’ya ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri Banka’dan ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
3.4. Ödemelerin taksitli olarak yapılması durumda, iadenin, işlem yapılan kredi kartına her ay taksitli olarak yansıtılması tamamen Banka’nın süreç ve uygulamaları ile ilgilidir.

MADDE 4 – ÜRÜNÜN TESLİMİ ve TESLİM ŞEKLİ

4.1. Ürün, ALICI’nın talep etmiş olduğu teslimat adresinde SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo şirketi yetkilisi marifetiyle, ilgili kişiye teslim edilecektir. ALICI, ALICI’nın gösterdiği adrese ve bu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, ALICI’ya yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir. Teslim anında ALICI’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI’ya iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI’ya aittir.
4.2. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu Sözleşme’nin ALICI tarafından onaylanması ve ürün bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya Banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünü teslim yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.3. Teslimat, 30 (otuz) günlük yasal süre geçirilmeksizin, siparişin SATICI’ya ulaştığı tarihten itibaren SATICI tarafından taahhüt edilen süre içinde yerine getirilir. SATICI, stok tükenmesi ve benzeri ticari imkansızlık halleri, beklenmeyen haller, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile Sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür.
4.4. SATICI, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı SATICI’ya aittir. Bunun dışında teslimat masrafları ALICI’ya aittir.

MADDE 5 – ALICININ BEYAN ve TAAHHÜTLERİ

ALICI, sözleşme konusu ürünü teslim almadan önce muayene edecek, taşımadan kaynaklı olduğu anlaşılan ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürünü kabul etmeyerek kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturmak ile sorumludur. Aksi halde, SATICI sorumluluk kabul etmeyecek, teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürünün özenle korunması borcu, ALICI’ya aittir.

MADDE 6 – SATICININ BEYAN ve TAAHHÜTLERİ

SATICI, sözleşme konusu ürünü sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
SATICI ürünün tesliminin imkansızlaştığı hallerde bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde ALICI’ya kanuna uygun yöntemle bildirir. Bu takdirde ALICI, siparişin iptal edilmesini, Sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödenen bedel ve varsa belgeler 14 (on dört) gün içinde iade edilir.

MADDE 7 – CAYMA HAKKININ KULLANILMASI

ALICI, Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde SATICI’ya faks, e-posta veya telefon ile açık bir bildirimde bulunulması ve ürünün 8. maddede belirtilen cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerden olmaması gerekir. ALICI, cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren azami 10 (on) gün içinde ürünü SATICI’ya ya da yetkilendirmiş olduğu kişiye geri göndermek zorundadır. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün, teslimat bedeli SATICI tarafından karşılanır. Bu hakkın kullanılması halinde, vergi mevzuata gereğince, teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi de zorunludur. Fatura aslı gönderilmezse, ALICI’ya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 14 (on dört) gün içinde ürün bedeli, varsa teslim masrafları dahil tahsil edilen tüm ödeme SATICI tarafından ALICI’ya, ürün bedeli tediyesinde kullandığı ödeme aracına uygun şekilde iade edilir. Tutarın Banka’ya iadesi işleminin SATICI tarafından yapılmasından sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen Banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalesi ve sorumluluğunun olmadığını kabul ve beyan etmektedir. SATICI’nın iade edilecek bedel için, Sözleşme ve kanundan doğan takas, mahsup, indirim hakları saklıdır.
Cayma hakkı kullanımı mümkün olan hallerde, ALICI, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan kanun gereği sorumludur. Buna göre, cayma tarihine kadarki süreçte ürünün kullanım talimatlarına, teknik özelliklerine ve işleyişine uygun bir şekilde kullanılmamasından ötürü değişiklik veya bozulma olursa ALICI cayma hakkını kaybedebilir.

MADDE 8 – CAYMA HAKKI KULLANILMAYACAK ÜRÜN ve HİZMETLER

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) ALICI’nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya ALICI’ya anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, ALICI’nın onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

MADDE 9 – KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

SATICI, www.seramikaplama.com sitesi üzerinden ALICI’lar tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde muhafaza edebilir. SATICI aynı zamanda; ALICI’nın kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, www.seramikaplama.com sitesinin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. ALICI’lara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.
ALICI, kendisi tarafından iletilen kişisel bilgilerin SATICI, mevcut ve ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri, ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyecekleri üçüncü kişiler-kuruluşlar tarafından her türlü tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik uygulamaları için süresiz olarak veya öngörecekleri süre ile kaydedilmesine, yazılı/manyetik arşivlerde tutulmasına, muhafazasına, işlenmesine, güncellenmesine, paylaşılmasına, transferine ve kullanılmasına, aksi belirtilmediği sürece SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin vermektedir. Şayet ALICI, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini, SATICI tarafından belirtilen iletişim kanallarına iletebilecektir. www.seramikaplama.com sitesine üyelik, ürün/hizmet alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmemektedir.

MADDE 10 – TALEP ve ŞİKAYET / KANUNİ BAŞVURU YOLLARI
ALICI, ürün ve satış ile ilgili talep ve şikayetlerini SATICI’nın aşağıda yer alan iletişim kanallarından ulaşarak sözlü veya yazılı şekilde SATICI’ya bildirebilir.
Müşteri Hizmetleri Telefon ve E- Posta Bilgileri
E-posta : info@seramikaplama.com
Telefon : 0850 532 37 42
İşbu Sözleşme’den kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca yasa gereği her yıl ilan edilen parasal sınırlar dahilinde İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Bize Ulaşın

Tel: +90 850 532 37 42 – Email: info@seramikaplama.com

Autotriz Türkiye şirketinde, müşterilerimize sadece; Nano Polisher Kit ve bu ürüne bağlı yedek parça ürünlerinin satışı yapılmaktadır.”