seramik kaplamada tüv onayı

Seramik Kaplamada TÜV Onayı

TÜV Onayı Neden Çok Önemlidir?

TÜV SÜD 1866 yılında kurulmuş, Almanya Münih merkezli teknik belgelendirme kuruluşudur. TÜV SÜD’ün yaptıkları arasında endüstriyel amaçlı test, denetim ve doğrulama bulunmaktadır. Dünya genelinde uzmanlık gösteren TÜV SÜD, tecrübeli ve eğitimli uzmanları ile dünya standartlarında çalışma yapmaktadır. Otomotiv alanında hizmet vermeye başlamasıyla birçok firma TÜV onayı almaya çalışmıştır. Çünkü TÜV onayı, dünya genelinde geçerlilik sağlayan bir onaydır. Yapılan testler ve doğrulamalar ile TÜV onayı almayı başarabilen uygulamalar, kalite kapsamında kendisini üst sıralara çıkarmaktadır.

Seramik Kaplamada TÜV Onayı

Otomotiv sektörünün alt dallarından birisi olan bakım ve koruma, araçların aşınmalara, sararmalara, renk atmalarına vb. sorunlara karşı bakımının ve korumasının yapılma işlemini gerçekleştirir. AUTOTRIZ firması bakım, koruma ve güvenlik anlamında aracınızın her türlü sorununu çözmekle kalmayıp teknolojinin getirdiği yenilikler ile aracınıza tam GARANTİLİ korumalar uygulamaktadır. Bu uygulamalardan en önemlisi olan araç seramik kaplama, nano teknolojinin kullanıldığı mükemmel koruma ve bakımı aracınız için sağlar. Zararlı UV ışınlarını, asit yağmurlarını, farklı nedenlerle oluşan aşınmaları, yüzeysel çizikleri engellemeye yarayan seramik kaplama, verdiği 5 yıl garanti kapsamı sayesinde müşteri üzerinde güvenirliliğini ve saygınlığını korumaktadır. Kısacası aracınıza tam garantili koruma sağlamaktadır.

Sadece otomotiv alanında değil, deniz araçlarında, hava araçlarında, motosikletlerde, inşaatta ve endüstriyel alanında da seramik kaplama uygulamak mümkündür. Amaç tam koruma sağlamaktır. Bakım ve koruma işlemi yapılırken aracınızın görüntüsü de sizi memnun edecektir. Uzun süre değişmeyen parlaklık kazandıracak olan seramik kaplama her açıdan kaliteyi sizlere sunan bir uygulamadır.

Ayrıca kapsamlı uygulamalar ile sadece araçlarınızın dış kaporta boya yüzeyini korumakla kalmıyoruz. Aynı zamanda; İç döşemeler, kumaş veya deri yüzeyler, camlar, jantlar, motor aksamı ve tüm plastik aksamlar için ( her bir uygulamaya ayrı ürünler kullanarak) Türkiye’nin en profesyonel araç koruma hizmetlerini sağlıyoruz.

TÜV SÜD, seramik kaplama ve diğer bakım işlemlerine de onay verebilen bir firmadır. Ülkemizde ve Dünya genelinde seramik kaplamada onay alan tek firma AUTOTRIZ firmasıdır. Alman çalışma disiplininin eğitimli uzmanlar tarafından seramik kaplama işleminin yapılması AUTOTRIZ firmasının ilk önceliğidir. TÜV onaylı tek firma olan AUTOTRIZ, yapılan testlerden, değerlendirmelerden ve denetimlerden geçmiştir. Dünya genelinde TÜV SÜD, çalışma gösterdiği her ülke ve bölgede kendini kanıtlamış olması ve geçerliliği nedeniyle tüketicilerin önem verdiği bir kuruluştur.

RESMİ TEST RAPORLARI

  

ÖNEMLİ

Yukarıda belirtilen resmi TÜV SÜD test raporları AUTOTRIZ’e tescillidir.

İzinsiz kullanım, paylaşım yapanların tespit edilmesi durumunda uluslararası mahkemelerce hem AUTOTRIZ tarafından hem TÜV SÜD tarafından dava açılacaktır.

ÖNERİLEN SAYFA

boya koruma ile seramik kaplamanın farkı

Boya Koruma ile Seramik Kaplamanın farkı

Öncelikle doğru olan içeriği paylaşmakta fayda var: Seramik Kaplama’da bir boya koruma’dır. Otomotiv sektörünün her …